Shitet ose jepet me qera ndertesa 130 m2.

150 000 EUR

Shitet nga: Agron 09 Tet 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Shitet ose jepet me qera ndertesa 130 m2, me certifikate pronesie me lartesi 4.5 meter e larte, gjatesi 20 meter dhe gjeresi 6.5 meter. Ndodhet 200 m nga rrethrrotullimi Roal gaz buze autostrades se Porto Romano dhe rruges se lagjes.
Cmimi 150.000 euro.
Leaflet
Në fillim