Shitet ose jepet me qera furre buke

Shitet nga: Klinti 17 Tet 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Lagjja 18 mbrapa stadiumit te fusha reres, Durres.
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shiten edhe pjeset
2 prej furrave jane me tulle, ndersa njera me karel. secila pjek afersisht 80 buke.0696870884
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim