SHITET OBJEKTI - ose "JEPET ME QERA"

Shitet nga: SHITET -- JEPET ME QERA Dje 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekti me sip. Ndertimi 2500 M2 dhe trualli 5000 M2 me Hipoteke.
Objekti eshte me Leje Ndertimi i pa perfunduar, i pershtatshem sipas projektit per cdo lloj biznesi. Shkolle . Spital .Rrobaqepsi. Call Center. Magazine Industriale. Etj.
Shitet ose Jepet me Qera me Marreveshje .
Adresa . Rashbull Rruga nacionale .Durres -Shijak Tel- 068 50 66 2 44

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim