Shitet objekti 5 kate tek stacioni trenit

1 200 000 EUR

Shitet nga: ALON REALESTATE 15 Maj 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Shitet objekti ekzistues 5 kate tek stacioni i trenit buze rrugës kryesore ne Durrës.
Kati perdhe- siperfaqe 32m2.
Kati 1- siperfaqe 117m2
Kati 2- siperfaqe 117m2
Kati 3- siperfaqe 117m2
Kati 4- siperfaqe 117m2
Siperfaqe totale 500m2
Objekti eshte rregjistruar i gjithi si aktivitet dhe mund te adoptohet ne hotel.
Pozicioni strategjik fare pranë stacionit te trenit , stacionit te autobusave dhe qendres se qytetit.
Cmimi:1.2 milion euro
Info:355696169630
ALON REALESTATE
0696169630

WhatsApp:
0696169630
Në fillim