Publikuar: Mar 08 2022 05:05

SHITET Hotel ne Golem -Durres

EUR

Publikuar: Mar 08 05:05
Shikime: 1672
SHITET
Hotel, ne zonen e plazhit Golem. Hoteli eshte 848 m2, nga keto 272m2 truall dhe 576 m2 ndertim, i perbere ne 4 kate, secili nga 144m2, ku kati i pare mund te organizohet si bar kafe restorant, dhe tre katet e tjera jane te organizuara ne 12 dhoma, me nga 4 dhoma ne secilin kat. Cdo dhome eshte e mobiluar dhe e pajisur me kuzhine gatimi, Tualet, ballkon. Hoteli ndodhet vetem 60 m larg detit. Eshte nje mundesi shume e mire investimi ne sektorin e turizmit. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!!!!
20 MIJ EURO QERA VJETORE.


🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯 Acura Alfa Romeo Audi Aston Martin BMW X5 X6 X3 X Seria 5 Seria EVO GOLF Benzin gaz Bugatti Cadillac Chevrolet Chrysler Citroën Corvette Daewoo Daihatsu Daimler Motor Company Dodge Ferrari Fiat Ford Motor Company Honda Hummer Hyundai Motor Company Infiniti Jaguar Jeep Kia Motors Lamborghini Lancia Land Rover Lexus Mazda McLaren Automotive Mercedes-Benz Mitsubishi Motors Nissan Opel Peugeot Piaggio Porsche Renault Škoda Auto Smart Subaru Suzuki Toyota Volkswagen Volvo Benzin Nafte Gaz Automat
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione