Publikuar: Tet 12 2019 02:25

Shitet Biznesi Bar Kafe Bilardo Playstation

Publikuar: Tet 12 02:25
Shikime: 122
Shitet Biznesi prane lagjes 18 tek fusha reres mbrapa bar durazzo per momentin esht funksional per bar kafe bilardo dhe 2 playstation te kompletuar me leva dhe lojra per cdo info kontaktoni nr e cel
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione