Publikuar: Qer 25 2022 06:38

✅ SHITET ✅ Ambienti me 150 m2 Me Certefikate pronesie

EUR

Publikuar: Qer 25 06:38
Shikime: 1106
✅ SHIETE ✅
📁 Ambienti esht 150 m2 Brenda per brenda me letra dhe certifikate pronesie + 20 m2 ambient i perbashket i nderteses + 25 m2 kateor ambint i jashtem per me shum info kontaktoni
📁 Ambienti ndodhet Durres Plazh / 13
📁 20 Meter larg Hotel Kamelia vija e 2 rruge kryesore
📁 Ambienti esht i pershtatshem per SuperMarket , Restorant , Bar Kafe Lounge , Butik , Zyra Etj
📁 Per me shum kontaktoni ne nr e telit
☎️ Tel : 069 52 63 100
🔴 Cmimi 183.000 Euro i
Diskutueshem
⭐️ Mundesi Nderrimi ⭐️

📍 Durres / Plazh 13 / Albania
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione