Shite ambient ne gjendje pune 265m2 50 nga deti

Shitet nga: Geri Sot 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Adresa: Durres plazh
Sipërfaqe: 265 m2
Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shite ambient ne gjendje pune 265m2 50 nga deti Durres Prapa Kompleksit Majestik Cmimi okazion me Hipotek me te gjitha paisjet e nevojshm per lokal pak i negociushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim