JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

Shitet nga: Laert Selimi Dje 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Adresa: Perball pallatit te sportit
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ambienti ndodhet ne katin e dyte nga toka, disponon fasade xhami gje e cila i jep me shume vizibilitet nga rruga kryesore. I pershtatshem per disa lloje aktivitetesh si psh ambiente zyre, call center, qendra kursesh, dentiste etj. Per me shum informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim