Jepet me qera godina 3kate

Shitet nga: Den 18 Nën 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera godine 3 kate prane spitalit Durres. Godina eshte e pershtatshme per kopesht,shkolle, klinike,spital etj. Cmimi: 1500€/ muaji Kontakt📲 068 29 19 776
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim