Dyqane ne plazh Durres.

Shitet nga: Tani Dje 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqane ne shitje 87 m dhe 63m me dokumenta hipotekore te rregullta.Me shesh te disponushem perpara.Kane tenda dhe qepena, pozicion shume te mire , nje mundesi shume e mire investimi ne zone turistike.Perdoret per cdo lloj aktiviteti supermarket lokal etj..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim