Publikuar: Jan 04 2017 12:47

Dyqan prej 15m2 ne Durres

Publikuar: Jan 04 12:47
Shikime: 23
Shitet dyqani ! Shiten paisjet per pjekje , bluarje , paketim per kafe. Qebabi per pjekjen e kafes 8 kg. Mulli kafe turke per ekspres dhe per oriz . Makineri ngjitese qesesh per kafe turke dhe ekspres .Banaku dhe vitrina gjithashtu . Cmimi i arsyeshem . Shikoni fotografite .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
23
0666261434

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione