Dyqan ne plazh.

Shitet nga: Tani Dje 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqan ne plazh prane adriatikut ne nje pozicion shume te favorshem per cdo lloj aktiviteti si supermarket, lokal, sherbime te ndryeshme disponon dokumenta hipotekore te rregullta .Ka hapesire te disponueshme ne sherbim te dyqanit nga rruga dhe nga sheshi i pallatit i gatshem per pune .Eshte nje mundesi shume e mire investimi ne zone turistike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim