Dyqan ne Durres

Shitet nga: fatbardha 08 Nën 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Adresa: L nr 6, rruga "Hysen Myshketa"
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ambjent dyqani, i cili eshte i ndare ne dy pjese, aktualisht i dhene me qera ne shumen 30.000 leke te reja. Ndodhet buze rruges, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti si parukeri, lokal, rrobaqepes, berber, gomisteri, dyqan veshjesh sic eshte aktualisht.
Ekziston mundesia dhe e shitjes te njeres pjese.
Me hipoteke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim