Dyqan biznesi ne Durres

Shitet nga: Xxx 24 Nën 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Sipërfaqe
60 m2
Komuna
Durrës
Hapësirat
Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani ose jepet me qera pran hyrjes se parkingut te spitalit durres 60m
0694140778 na kontaktoni
Leaflet
Në fillim