BAR CAFFE & SNACKS UNIVERSITETI ALEKSANDER MOISIU

Shitet nga: Wake Cup Coffe Dje 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekti shitet!
Universiteti Aleksander Moisiu Spitalle,Durres.
Bar Caffe and snacks! I kompletuar me frigo,banak,expres,tost,dhe cdo pajisje tjt te nevojshme!
Leje shfrytezimi,energji elektrike
Prane stacionit te autobusit e vetem pak metra larg nga godina aktuale e universitetit dhe nga godina e re
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim