SHITET DYQAN NE QENDER TEK SHESHI NE DELVINE......

0 EUR

Shitet nga: dejvi 03 Maj 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Delvinë
Shitet dyqan ne qender te qytetit ne Delvine.
(ISH RAIFAISEN BANK).
Dyqani eshte 141 meter katror dhe gjendet ne qender tek sheshi. Ka fasade xhami dhe fasade prej mermeri, tavan te varur dhe bankomatin qe te te japi cdo muaj nga 100 mije leke qera, etj. Eshte godine nje kateshe dhe ka mundesi per shtesa siper vetes.....ESHTE ME certifikate pronesie (me hipoteke)... Mund te perdoret per supermarket, lokal, bank, butik, farmaci, etj. CMIMI ESHTE OKAZION———0696534303....0692043195
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione