Published: Korr 11 2018 01:40

Shitet ndertimi per biznes

LEK

Published: Korr 11 01:40
Views: 11
Objekti eshte me certifikate pronesie. Gjithashtu edhe toka eshte me certifikate pronesie. Siperfaqa e objektit eshte 150 metra kati i pare dhe 150 metra Kati i dyte ,totali 300 metra katror. Godina ndodhet prane Spitalit Berat, rruga Rilindja. Cmimi i objektit dhe tokes i diskutueshem
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
11
0694410218

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information