Publikuar: Pri 24 2019 08:45

Shitet dyqan

EUR

Publikuar: Pri 24 08:45
Shikime: 2
Vetem 50 m nga hyrja e kopshtit Botanik. Buze rruge..vlen per cdo aktivitet..Certifikate pronesie.2350€/m2..Shitet,.. ose dhe nderrohet me apartament 2+1 + shtesen ne leke..

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0692558798

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione