Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 06 2022 03:31

💥JEPET ME QIRA AMBJENT ZYRE

EUR

Publikuar: Maj 06 03:31
Shikime: 2
💥JEPET ME QIRA AMBJENT ZYRE

📍 Bllok , TIRANE!

■ 110 m2
■ kati 2banim
■ 3 ambjente
◾️Tualet
◾️Ballkon
◾️Pallat ekzistues


💵 Çmime 800€/MUAJ

Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, klinike , qender kursesh etj duke qene se ka pozicion te favorshem per biznes !

Kontakto 📲 Ormir Kacerja
📞 +355 67 413 0983
Përshkrimi i linkut

Extra Real Estate

Extra Real Estate është një ndër kompanitë e para në Shqipëri e specializuar në shiblerjen e pronave elitare. 
Me një eksperiencë 10 vjeçare dhe staf profesional, ne jemi tashmë agjensia më e besuar nga investitorë të diasporës nga vende si Amerika, Anglia, Kanadaja, Zvicra, Austria, Norvegjia etj

Agjentët tanë kanë përgatitjen dhe përvojën e nevojshme në investime elitare dhe gjithashtu janë njohës të mirë të ligjeve të pronave, detyrimet e palëve dhe planet urbanistike. 

Ne e kemi strukturuar punën në mënyrë të tillë që klienti fillimisht të intervistohet në formën e një bashkbisedimi për të kuptuar nevojat e tij dhe nëse ne mund t'ju ofrojmë çka ju nevojitet që të bëni investimin e duhur. 

Gjtihashtu do t'ju informojmë se cilat janë zonat që do zhvillohen pas zbatimit të planit urbanistik, zonat që kanë tendencë rritje çmimi të shpejtë në vitet e ardhshme etj. Dhe në përfundim të bisedës vendosni ju nëse ne jemi zgjedhja e duhur për ju ose jo.

Extra Real Estate ofron një larmishëri zgjedhjesh për ju në të gjithë Tiranën dhe Shkodrën. Vila në shitje, apartamente okazion, shtëpi me qira, hapsira industriale me qira, pjesë toke në shitje ose trualli, apartamente në shitje ofertë etj

Për më tepër ju mund të reklamoni profesionalisht pronën tuaj duke filluar me foto profesionale dhe pamje me dron që mundëson një pamje të plotë të pronës. 

Ndërsa realizimi "Virtual tour" i pronës bën të mundur që një numër i madh klientësh të “vizitojnë” virtualisht pronën tuaj e cila rrit mundësitë që të shitet më shpejt.

Finalizmi i të gjithë rrugtimit ndodh pasi janë bërë kontrollet e detajuara në hipotekë, bashkëpronësia dhe planifikimi urban i zonës. 

Jeni të mirëpritur pranë zyrave tona: 20m nga Zogu i Zi, Rr. Durresit, Tiranë dhe gjithashtu mund të na kontaktoni në numrat tanë të telefonit: +355 69 446 4466 ose +355674130983.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Extra Real Estate është një ndër kompanitë e para në Shqipëri e specializuar në shiblerjen e pronave elitare. 
Me një eksperiencë 10 vjeçare dhe staf profesional, ne jemi tashmë agjensia më e besuar nga investitorë të diasporës nga vende si Amerika, Anglia, Kanadaja, Zvicra, Austria, Norvegjia etj

Agjentët tanë kanë përgatitjen dhe përvojën e nevojshme në investime elitare dhe gjithashtu janë njohës të mirë të ligjeve të pronave, detyrimet e palëve dhe planet urbanistike. 

Ne e kemi strukturuar punën në mënyrë të tillë që klienti fillimisht të intervistohet në formën e një bashkbisedimi për të kuptuar nevojat e tij dhe nëse ne mund t'ju ofrojmë çka ju nevojitet që të bëni investimin e duhur. 

Gjtihashtu do t'ju informojmë se cilat janë zonat që do zhvillohen pas zbatimit të planit urbanistik, zonat që kanë tendencë rritje çmimi të shpejtë në vitet e ardhshme etj. Dhe në përfundim të bisedës vendosni ju nëse ne jemi zgjedhja e duhur për ju ose jo.

Extra Real Estate ofron një larmishëri zgjedhjesh për ju në të gjithë Tiranën dhe Shkodrën. Vila në shitje, apartamente okazion, shtëpi me qira, hapsira industriale me qira, pjesë toke në shitje ose trualli, apartamente në shitje ofertë etj

Për më tepër ju mund të reklamoni profesionalisht pronën tuaj duke filluar me foto profesionale dhe pamje me dron që mundëson një pamje të plotë të pronës. 

Ndërsa realizimi "Virtual tour" i pronës bën të mundur që një numër i madh klientësh të “vizitojnë” virtualisht pronën tuaj e cila rrit mundësitë që të shitet më shpejt.

Finalizmi i të gjithë rrugtimit ndodh pasi janë bërë kontrollet e detajuara në hipotekë, bashkëpronësia dhe planifikimi urban i zonës. 

Jeni të mirëpritur pranë zyrave tona: 20m nga Zogu i Zi, Rr. Durresit, Tiranë dhe gjithashtu mund të na kontaktoni në numrat tanë të telefonit: +355 69 446 4466 ose +355674130983.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione