Publikuar: Dhj 08 2019 06:32

Dyqan ne Astir! Shitet ose nderrohet me makine.

EUR

Publikuar: Dhj 08 06:32
Shikime: 2
Dyqan ne Astir, i perdorur vetem si depo magazinues per mjete shtepie. Shitet ose nderrohet me makine te se njejtes vlere, ose + diference nga ana juaj. Cmim i diskutueshem, Dyqani ndodhet pas Artistit ne nje kompleks pallatesh dhe eshte okazion investimi per exchange, zyre, kurse private, farmaci, tabacchino, etj,
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione