Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 14 2022 10:08

Dyqan Buze Rruges Te Kavajes!

EUR

Publikuar: Dhj 14 10:08
Shikime: 1
Ambienti ndodhet buze rruge ne nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes me fasade xhami, dhe visibilitet te larte.
Dyqani ne total eshte 341m2, nga te cilat 96m2 jane ne katin 0, dhe 245m2 jane ne katin -1 me akses te brendshem.
Mundesi shume e mire investimi per biznese te ndryshme.

#85
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Century 21 Gold

Century 21 Gold, hapsira juaj besnike për të gjetur shtëpinë që ju nevojitet!

Century 21 Gold është agjenci Real Estate, franchise e Century 21 marka më e mirënjohur në industrinë e Real Estate.
Prej vitesh në treg ne ofrojmë shërbimin e konsulentit imobiliar duke ju kursyer kohë dhe para në gjetjen e blerjes së një apartamenti, ambienti komercial, tokë etj...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga e Barrikadave, prane Mon Amour, Tirane Tregoje në hartë

0693414956

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Century 21 Gold, hapsira juaj besnike për të gjetur shtëpinë që ju nevojitet!

Century 21 Gold është agjenci Real Estate, franchise e Century 21 marka më e mirënjohur në industrinë e Real Estate.
Prej vitesh në treg ne ofrojmë shërbimin e konsulentit imobiliar duke ju kursyer kohë dhe para në gjetjen e blerjes së një apartamenti, ambienti komercial, tokë etj...

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione