Publikuar: Sht 19 2023 10:52

SHITET

EUR

Publikuar: Sht 19 10:52
Shikime: 9
Shitet biznes ne qytetitin e Maliqit.Ne gjendje pune qe prej 22 vitesh.Me dokumenta te rregullta dhe ne gjendje aktive pune.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
9
0692814725

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione