Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 22 2023 12:58

Shitet ambjent biznesi ne unaze Korce Lagjia 18

EUR

Publikuar: Maj 22 12:58
Shikime: 3
Shitet ambjent biznesi ne unazë tek Lagjia 18, Korcë, buzë rrugës. I pozicionuar në një zone e cila është zhvilluar me rritme shumë të shpejta dhe mjaft e kërkuar si për biznes ashtu dhe për banim.
Ambjenti ka një sipërfaqe 200 m2 + ambjent shtesë me sipërfaqe 60 m2 e cila shfrytëzohet si magazinë dhe nuk përfshihet në cmim. Ndodhet në katin përdhe në një ndërtesë të re. Ambjenti është I pajisur me fasadë xhami, ka 1 tualet dhe 1 zyre. Cmimi 1150 euro/m2, negociohet.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Falcon Real Estate

Falcon Real Estate
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione