Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 09 2022 05:35

Magazinë + dyqan në dyqan në shitje, Korçë

LEK

Publikuar: Dhj 09 05:35
Shikime: 2
Shitet magazinë + dyqan në unazë, Korçë, Lagjia 14. Është e përbërë nga kati i parë magazinë dhe kati i dytë dyqan. Ka sipërfaqe trualli 390 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 620 m2. Është i përshtatshëm për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme të biznesit si: supermarket, showroom, mobileri etj. Ndërtesa ka mundësi për shtesë kati dhe ka dalje në rrugë. Çmimi 30,000,000 lekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Përshkrimi i linkut

Falcon Real Estate

Falcon Real Estate
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione