Publikuar: Pri 29 2023 06:34

DYQAN TEK BASHKIA KORCE ME HIPOTEKE

Publikuar: Pri 29 06:34
Shikime: 19
OKAZIONNN. Shitet dyqan perball xhamis se vjeter, tek fundi i pazarit ne qender tek bashkia Korce.
Eshte super per dhoma air bnb ose booking.
Eshte 120 meter katror , i pershtatshem per cdo lloj bisnesi.Ka shkollen afer , bashkine, pazarin e vjeter dhe xhamine. I pershtatshem per supermarket, restorant,bar caffe.Gjendet ne nje nga zonat me turistike ne korce. Ka pjese verande para dhe pas vetes per tu shfrytezuar. Disponon fasada xhami , tavan te varur, kondicioner dhe nje dhome persaonale pas.ESHTE ME CERTIFIKATE PRONESIE DHE ME HIPOTEKE. cel...+355696534303.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
19
+355696534303

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione