Publikuar: Maj 27 2023 08:42

Dyqan te pazari i vjeter

EUR

EUR
Publikuar: Maj 27 08:42
Shikime: 14
Shes dyqanin te pazari i vjeter, Korce! Objekti eshte dy kate + bodrum. 47m2 sejcili kat. Ne total 141m2. Eshte i restauruar komplet, jashte dhe brenda. Me certefikate te rregullt pronesie. Cmimi 130.000€ Hotel, bujtine, bujtina, biznes, barkafe, restoran, restaurant....
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
14
0696202121

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione