Publikuar: Dhj 29 2022 03:53

Dyqan me qera -Korçë

LEK

Publikuar: Dhj 29 03:53
Shikime: 7
Dyqan me qera tek Lagjia 15, Korçë. Dyqani ka sipërfaqe 35 m2, është i organizuar në 1 ambjent dhe tualet. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi i qerasë 15.000 lekë/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
+355697020272

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione