Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 22 2023 09:52

Ambjent biznesi ne shitje, Korce tek Terminali

EUR

Publikuar: Maj 22 09:52
Shikime: 1
Shitet ambjent biznesi tek Terminali, Korcë. I pozicionuar në një zone e cila është zhvilluar me rritme shumë të shpejta dhe mjaft e kërkuar si për biznes ashtu dhe për banim.
Ambjenti ka një sipërfaqe 148,7 m2 + ambjent shtesë me sipërfaqe 80 m2 I cili mund të shfytezohet dhe nuk përfshihet në cmim. Ndodhet në katin përdhe në një ndërtesë të re, disponon dalje nga te dyja anët. Ambjenti është I pajisur me fasadë xhami, ka dhe 2 tualete. Cmimi 1200 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Falcon Real Estate

Falcon Real Estate
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione