Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 25 2023 10:04

Ambjent biznesi me qera, Korce tek Terminali

EUR

Publikuar: Sht 25 10:04
Shikime: 2
Ambjent biznesi me qera tek Terminali, Korcë. I pozicionuar në një zone e cila është zhvilluar me rritme shumë të shpejta dhe mjaft e kërkuar si për biznes ashtu dhe për banim.
Ambjenti ka një sipërfaqe 100 m2. Ndodhet në katin përdhe në një ndërtesë të re, disponon dalje nga te dyja anët. Ambjenti është I pajisur me fasadë xhami dhe tualet. Cmimi 700 euro/muaj
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Falcon Real Estate

Falcon Real Estate
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione