Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 22 2023 01:18

OKAZION!!-SHITET DYQAN PRANE ISH-RAJONIT

EUR

Publikuar: Sht 22 01:18
Shikime: 22
Shitet dyqan me siperfaqe 70 m2, i cili pozicionohet prane ish-Rajonit,Durres. Ambienti ndodhet ne nje zone ne zhvillim te vazhdueshem dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme,ne katin 0 dhe buze rruges.
Cmimi €110,000.

Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni
Përshkrimi i linkut

BlueCity Properties

Shitblerje pasurish te paluajtshme
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Grigor Durrsaku Tregoje në hartë

0683944000

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione