Publikuar: Nën 29 2022 12:37

Jepet me qera ambjent biznesi, Bulevard Republika, Korçë

EUR

/ muaj
Publikuar: Nën 29 12:37
Shikime: 5
Jepet me qera ambjent biznesi tek Bulevard Republika, Korçë. Biznesi është Bar-kafe-Restorant. Është i përbërë nga dy kate, ku secili kat ka sipërfaqe 263 m2. Kati i tretë hapet verandë gjatë periudhës së verës. Ambjenti është i gjithi i investuar dhe totalisht i kompletuar, gati për punë. Ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar të qytetit me levizshmëri të lartë.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
+355697022705

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione