Publikuar: Sht 10 2023 12:31

Dyqan me qera ne Korçë Ne Qender!

LEK

/ muaj
Publikuar: Sht 10 12:31
Shikime: 6
Jepet me qera nje hapesire biznesi ne Korçe ne bulevardin Fan Noli perballe pazarit te ri!Zone perfekte per shume lloje biznesi!
Dyqani eshte me dy kate me hapesire per te mbajtur ose magazinuar mallin!Ka uje ne ndryshim nga pjesa tjeter dhe ndodhet ne rruge kryesore!8M katror siperfaqe!
250 mije leke te vjetra ne muaj !I diskutueshem!
Kontakt 0695610188
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
0695610188

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione