Njoftimet e kompanisë Publikuar: Shk 18 2022 10:30

Shitet Biznesi Lavazh Ne Kombinat (ID BSHB32)

EUR

/ muaj
Publikuar: Shk 18 10:30
Shikime: 994
Ne Kombinat, prane Rruges Hamdi Cenomeri, shitet biznesi lavazh ,siperfaqe 500 m2 . kati 0, e kompletuar me te gjitha pajisjet per lavazh si, 2 cadra larje, tende, 2 kompresore, 2 fshesa larje, 2 steka per larje dhe 2 steka per shkume, kompresor per larje tapicerie me avull, tende per larje tapetash, kamera te instaaluara, internet te paguar per 2 vjet, etj , lavazhi funksionon me uje pusi, gjithashtu ka edhe grope per larje te makinave . Sioerfaqe e shfrytezueshme, 2 poste larje dhe pjesa tjeter mund te perdoret per parkim. Biznesi eshte ne gjendje pune, me klientele te rregullt dhe te ngritur prej vitesh. Lokacion perfekt per nje biznes te kenaqshem.

Shitet biznesi 17.000 euro

Jepet me qera 200 euro/muaj
Përshkrimi i linkut

Bela Real Estate

Bela Real Estate ka një reputacion të shkëlqyer në treg sa i takon shitblerjes apo dhënies dhe marrjes me qera të pasurive të patundshme. Eksperienca e gjatë në industri dhe ekipi i besuar kanë rezultuar në një numër të lartë negociatash dhe marrëveshjesh me klientët dhe në përsosjen e teknikave që na ndihmojnë sot të gjejmë zgjidhjen optimale për klientët tanë. 

Nëse keni prona që doni t’i shisni, blini, merrni apo jepni me qira, stafi jonë profesionist do t’ju vijë në ndihmë menjëherë. Në një kohë reale dhe shërbim korrekt, Bela Real Estate ju ofron shërbim profesional në trajtimin e pronës suaj. 

Synimi ynë është integrimi i një standarti të ri në sektorin e blerjes dhe shitjes së pronave tuaja. Ne besojmë në frymën e ekipit dhe ndërtimit të një besimi afatgjatë në raport me klientin. Aktualisht ndodhemi me seli qëndrore në Tiranë, duke ofruar shërbimet tona në qytetin e Tiranës dhe Sarandës, dhe së shpejti me filiale në të gjithë qytetet e Shqipërisë.

Bela Real Estate ofron falas reklamimin e pronave tuaja në të gjitha platformat tona të marketingut, asistencë juridike dhe ligjore, konsulencë në fushën e investimeve, ndërmjetësim përgjate procesit të shitjes, blerjes, marrje apo dhënies me qera të pronës. Përmes shërbimeve me pagesë ju mund të përfitoni asistencë nga arkitekti për modifikimin apo arredimin e projektit deri në momentin e dorëzimit të celsave të pronës. 

Për të marrë më shumë informacione në lidhje me shërbimet tona, ju lutemi na kontaktoni në numrin e telefonit ose adresën e postës elektronike të shënuar më poshtë. Për të mësuar më shumë rreth pronave komerciale dhe rezidenciale, mund të plotësoni formën e kontaktit në website-n tonë zyrtar http://belarealestate.al/kontakt/ . Për të qenë gjithmonë të përditësuar lidhur me pronat që reklamojmë, na ndiqni ne faqen tonë në Facebook https://www.facebook.com/BELA-Real-Estateal-108509567778806 , në faqen tonë në Instagram  https://instagram.com/bela_realestate.al?igshid=1euixopqps0bë dhe në dyqanin tonë online në Merrjep.al 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Blvd Bajram Curri, pranë Xhamisë së Tabakëve Tregoje në hartë

0699523604

http://belarealestate.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Bela Real Estate ka një reputacion të shkëlqyer në treg sa i takon shitblerjes apo dhënies dhe marrjes me qera të pasurive të patundshme. Eksperienca e gjatë në industri dhe ekipi i besuar kanë rezultuar në një numër të lartë negociatash dhe marrëveshjesh me klientët dhe në përsosjen e teknikave që na ndihmojnë sot të gjejmë zgjidhjen optimale për klientët tanë. 

Nëse keni prona që doni t’i shisni, blini, merrni apo jepni me qira, stafi jonë profesionist do t’ju vijë në ndihmë menjëherë. Në një kohë reale dhe shërbim korrekt, Bela Real Estate ju ofron shërbim profesional në trajtimin e pronës suaj. 

Synimi ynë është integrimi i një standarti të ri në sektorin e blerjes dhe shitjes së pronave tuaja. Ne besojmë në frymën e ekipit dhe ndërtimit të një besimi afatgjatë në raport me klientin. Aktualisht ndodhemi me seli qëndrore në Tiranë, duke ofruar shërbimet tona në qytetin e Tiranës dhe Sarandës, dhe së shpejti me filiale në të gjithë qytetet e Shqipërisë.

Bela Real Estate ofron falas reklamimin e pronave tuaja në të gjitha platformat tona të marketingut, asistencë juridike dhe ligjore, konsulencë në fushën e investimeve, ndërmjetësim përgjate procesit të shitjes, blerjes, marrje apo dhënies me qera të pronës. Përmes shërbimeve me pagesë ju mund të përfitoni asistencë nga arkitekti për modifikimin apo arredimin e projektit deri në momentin e dorëzimit të celsave të pronës. 

Për të marrë më shumë informacione në lidhje me shërbimet tona, ju lutemi na kontaktoni në numrin e telefonit ose adresën e postës elektronike të shënuar më poshtë. Për të mësuar më shumë rreth pronave komerciale dhe rezidenciale, mund të plotësoni formën e kontaktit në website-n tonë zyrtar http://belarealestate.al/kontakt/ . Për të qenë gjithmonë të përditësuar lidhur me pronat që reklamojmë, na ndiqni ne faqen tonë në Facebook https://www.facebook.com/BELA-Real-Estateal-108509567778806 , në faqen tonë në Instagram  https://instagram.com/bela_realestate.al?igshid=1euixopqps0bë dhe në dyqanin tonë online në Merrjep.al 

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione