Publikuar: Gush 13 2022 06:09

Qera Myslym Shyri & Tregu Çam

LEK

/ muaj
Publikuar: Gush 13 06:09
Shikime: 739
SUPER OKAZION

Nëse doni të zhvilloni nje biznes te vogël si vend self-service per Kafe, Lengje Frutash, Shitje Orash, Argjendar, Rrobaqepse, Kepucar, Zyre etj

JEPET ME QERA PËR DYQAN NÉ KATIN HYRES (0), TÉ NJÉ PALLATI TË RI, PRANE RR. MYSLYM SHYRI dhe TREGUT ÇAM 1 AMBIENT SUPER I RI.

SIPERFAQJA: 15m2

i perbere nga 1 dhome dhe 1 banjo

AMBIENTI ESHTE I PERSHTASHEM edhe si ZYRE AVOKATIE, ZYRE KONTABEL, DYQAN, BERBER, PARUKERI dhe per cfaredolloj aktiviteti.

ÇMIMI I QERASË NGA 50 000 LEK, BEHET 30 000 LEK NE MUAJ.

Kontakt: +355682896707
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione