Publikuar: Qer 28 2022 05:34

Qera Dyqan te Bllok

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 28 05:34
Shikime: 319
Jepet me qera Dyqan ose Ambjent Biznesi me sip, 80m ne katin 0 ne zonen e ish Bllokut, eshte buze trotuari dhe eshte openspace. Ambjenti eshte i pershtatshem per Dyqan, Zyra Avokatie, Klinike Dentare Etj. Ndodhet ne rrugen Andon Zako Cajupi ose afer me Conadin.
Per me shume kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione