Qëndër buz Rruge rr. FORTUZI  jepet me Qera

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: henri 21 Dhj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Ne Qender te Tiranes  buzë rruge(Kryesore),  jepet me qera Ambjent biznesi  ( Dyqan) me punime bashkëkohore dhe super cilësi,

Siperfaqja e brendshme   35 m2   + 20 m2 siperfaqe e jashtme e cila eshte e rregulluar, e ber gati dhe mund te shfrytezohet ,

Ambjenti eshte i veshur ne fasad me Alikobond punim cilesor,

 Ndriçim i fshehte nga jashte dhe brenda, Spote Led, tavan i varur, 

Oriendite e brendeshme :  Tavolin e re.  raft i ri.  Kondicioner Midea me wifi( ndizet nga telefoni edhe jasht ambjentit).    Qepen Me pult per hapje dhe mbyllje.  Tualet . 

Adresa :   (rruga e FORTUZIT 50 metra nga Ministria e drejtesisë) rruga kryesore. 

Çmimi : 350 euro
nr telefoni : 0696839076

Leaflet
Në fillim