Okazion ne myslym shyri

2 000 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Pellumb 27 Shk 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera ambient ne rrugen myslym shyri 270 m2 anes rruges kryesore i pershtatshem per supermarket pasi zona nuk ka te tille pasi nuk ka ambiente te medha. Dyqani esht i rikonstruktuar ambineti eshte ne kat -1 me dy hyrje ne rrugen kryesore dhe mbrapa pallatit per furnizime.jepet me afat te gjate
Pellumb
0693328444
Leaflet
Në fillim