Publikuar: Qer 21 2022 03:04

Klinike Dentare me qera

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 21 03:04
Shikime: 486
Jepet me qera klinike dentare e kompletuar, me dy poltrona dhe te gjitha mjetet e tjera te nevojshme per pune.
Klinika ndodhet ne Kamez ne nje zone shume te populluar, kati 0, rruge kryesore.
Perballe ka cerdhe, shkolle 9-vjecare, gjimnaz.
Ju lutem na kontaktoni ne nr. 0685168071 per cdo pyetje apo paqartesi qe mund te keni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione