JEPET ME QIRA LOKAL I KOMPLETUAR TE 'NOBIS'

1 550 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ark RealEstate 26 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë

📐Siperfaqja: 140 m2
📌 Lokali eshte ne gjendje pune dhe eshte totalisht i kompletuar, ne nje gjendje te mire, me arredim bashkohor.
📌 Lokali disponon nje guzhine te kompletuar e ne gjendje pune.
📌 Lokali disponon verande te shfrytezueshme me ambent 60
m2 me arredim modern dhe punime teper cilesore.
📌 Ndodhet ne nje zone teper te preferuar.
💶Cmimi per qira: 1550 euro
Per me teper informacion te detajaur kontakto:
📌Nr: 0692524326 📞
Email: geonordrealestate@gmail.com
Ark RealEstate
0692524326


WhatsApp:
0692524326
Leaflet
Në fillim