Jepet Me Qira Ambjent Komercial

35 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Mei Realty Don Bosko 11 Sht 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Prane kompleksit Kontakt, Jepet me Qira Ambjent Komercial.
Ambjenti me siperfaqe 60 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri cilesor. Organizohet nga 1 hapsire dhe 1 tualet. Fasade xhami, pozicioni qe ka ben te kete ndricim shume te mire natyral. Ambjenti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si zyra, klinike, etj..

Cmimi: 35.000 Lek / muaj.

Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne nr. +355676022313
Mei Realty Don Bosko
+35542403900
Leaflet
Në fillim