Publikuar: Korr 01 2022 04:31

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN MINE PEZA TIRANË.

LEK

/ muaj
Publikuar: Korr 01 04:31
Shikime: 5
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN MINE PEZA TIRANË.

Ambienti ka një sipërfaqJe prej 125m2 dhe ndodhet në katin e parë.

Organizimi i brendshëm është në 4 ambiente 2 tualete si dhe një holl të madh.

Ambienti mund të shfrytëzohet për zyra ,si dhe biznese të ndryshme.

Çmimi : 100000 lekë /muaj i negociueshëm.
Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355696091356
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione