Publikuar: Sht 29 2021 11:19

jepet me qera parking me 28 poste tek stacioni i trenit

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 29 11:19
Shikime: 404
Jepen me qera 28 Poste Parkimi e cila mund te sherbeje si ambient komercial prane Stacionit Te Trenit. Siperfaqja totale e ambientit eshte 1020m². Prona ndodhet ne katin -1, ka nje pozicion gjeografik te favorshëm dhe ka hapësirë të bollshme dhe te mireorganizuar. Ambienti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh si servis, lavazh, parkim..etj . Cmimi 2450€/muaj i diskutueshem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione