Jepet me qera magazine prane City Park

450 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ndricim 08 Shk 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, e ndodhur ne rrugen dytesore Tr-Vore perballe City Park.
Magazina ka dy hyrje nje per vetura dhe kamion tjetra per zyre.
E pajisur me ndricim led, sistem elektrik, tualet, zyre, hapesire te bollshme per parkim etj...
Siperfaqe totale e magazines pa hapsiren jashte 240 m2.
Cmimi pak i diskutueshem
Per me shume info kontaktoni ne nr e dhene flm
Ndricim
0685566088
Leaflet
Në fillim