JEPET ME QERA KARBURANT DHE SERVIS MAKINASH

2 500 EUR /muaj

Jepet me qera nga: erjon 30 Tet 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
JEPET ME QERA KARBURANT+SERVISH MAKINASH+FURRE LYERJE MAKINASH
SIPERFAQJA TOTALE E AMBJENTIT 5300 M2
Leaflet
Në fillim