Publikuar: Maj 17 2022 07:37

Jepet me qera dyqani ne fresk per cdo lloj aktiviteti 300 eu

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 17 07:37
Shikime: 4
Dyqani eshte 72 m me nje fasad xhami te madhe.Pamje te mire nga rruga Shefqet Kuka sa futesh ne Fresk,prane fizikes berthamore.Mund te perdoret per zyra,lokale,klinika dhe shume aktivitet te tjera,me nje vend hapesir te vogel shfrytezimi dhe jasht.Cmimi eshte 300 euro dhe pagesa muaj per muaj. Dyqani shitet ose nderrohet gjithashtu,me hipoteke.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione