Jepet me QERA dyqan perballe inxh. se ndertimit

1 000 EUR /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: Roland Dje 20:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
SHITET toke 2.000 m2 ne VORE 120 000 EUR
Jepet me QERA magazine 60 m2 tek Kodra e Priftit 22 000 LEK
SHITET apartament 2+1 ke shkolla e Baletit 130 000 EUR
Jepet me QERA apartament 2+1 tek Sheshi Uillson 450 EUR
Ne Tirane perballe Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit jepet me QERA ambjent me siperfaqe 100 m2. Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati dhe eshte i pershtatshem per zyra,klinike dentare,klinike mjekesore,qender fizioterapie,qender estetike etj. Perbehet nga nje ambjent i hapur qe mund te ndahet dhe nga 2 tualete.
Cmimi 1.000 euro/muaj
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Roland
  Online
0684109062
Leaflet
SHITET dyqan prane Myslym Shyrit 67 000 EUR
SHITET Ap 2+1 prane traut hyres ne Qytet Studenti 75 000 EUR
SHITET vile ne Tagan Petrele 320 000 EUR
Jepet me QERA ambjent biznesi ne Myslym Shyri 490 EUR
Në fillim