Jepet me QERA dyqan ne Rrugen e Durresit

900 EUR /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: Roland Dje 20:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Jepet me QERA Magazine 110 m2 tek Kodra e Priftit 28 000 LEK
SHITET ambjent biznesi ne Durres 650 000 EUR
SHITET 503 m2 toke ne Gjirin e Lalezit 58 000 EUR
SHITET shtepi 1 kat me oborr dhe kopesht 130 000 EUR
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ne Tirane ne Rrugen e Durresit perballe Ministrise se Arsimit buze trotuarit jepet me QERA ambjent biznesi me siperfaqe 52 m2. Ambjenti perbehet nga kati 0 me siperfaqe 32 m2 dhe kati 1 me siperfaqe 20 m2 me shkalle te brendeshme dhe eshte i pershtatshem per dyqan,zyra, agjensi turistike etj.
Cmimi 900 euro/muaj
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Roland
  Online
0684109062
Leaflet
SHITET apartament 3+1 prane TIRANA TV 105 000 EUR
SHITET Ap 2+1 ne Fresk prane Restorant QESARAKA 63 000 EUR
SHITET Ap 1+1 tek Oxhaku Shkolla e Bashkuar 48 000 EUR
SHITET shtepi 3 kate ke Kodra e Priftit 320 000 EUR
Në fillim