Publikuar: Qer 27 2022 06:15

JEPET ME QERA DYQAN 5M×6M BUZE RRUGES 100M MBI GHIMNAZIN PAR

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 27 06:15
Shikime: 435
JEPET ME QERA DYQAN 5M×6M BUZE RRUGES KRYESORE 100M MBI GJIMNAZIN PARTIZANI NE RRUGE KRYESORE . ME FASAD XHAMI DHE ME BANJO BRENDA
CMIMI 300 EURO
CEL 0695555345
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione