Jepet me QERA Dyqan 117 m2 ne Yzberisht

600 EUR /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: Roland Dje 20:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
SHITET 5.000 m2 toke ne Lunder 330 000 EUR
SHITET Ap 1+1 ne Sarande mbi Kompleksin Boungovill 22 000 EUR
SHITET ap 1+1 ne Plazh Durres pran Grand Blue FAFA 25 000 EUR
Kerkohet ndihmese kuzhiniere dhe 2 kamarier 0 LEK
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ne Tirane, ne Yzberisht pallati i Big Market jepet me QERA dyqan me siperfaqe neto 117 m2. Dyqani ka vetrata te bollshme, i ekspozuar dhe i ndricuar me drite natyrale si dhe ka qepena elektrik. Pozicioni shume i favorshem per biznese te ndryshme.
Cmimi 600 euro/muaj.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
Email. onlineprona@gmail.com
Roland
  Online
0684109062
Leaflet
Apartament 2+1 ne Shkozet Durres 34 000 EUR
SHITET toke 6.000 m2 ne Kashar 360 000 EUR
Jepet me QERA Ap 2+1 prane Qendra Globe ne rrugen e Kavajes 400 EUR
Jepet me QERA ndertese 2 kate per biznes 2 000 EUR
Në fillim